Érdekel
Részletes kereső
Magyar
English
Rólunk
Kapcsolat
Könyvek
Aukciók
Vásárlás
Linkek
Facebook
bookline.hu
Magyar Antikváriusok Egyesülete
axioart.com
ILAB
GyIK
[Korábbi aukciók]
144. árverés
Kiegyezés 1867-2017 [1-4]
Tételek [5-6]
Aprónyomtatvány [7-17]
Tételek [18-20]
Balaton [21-27]
Tételek [28-29]
Bányászat [30-31]
Tételek [32-41]
Buda és Pest [42-51]
Céhes emlékek [52-58]
Tételek [59-62]
Családtörténet [63-70]
Tételek [71-75]
A dualizmus kora [76-85]
Tételek [86-89]
Erdély [90-105]
Erdélyi Szépmives Céh [106]
Tételek [107-108]
1848-1849 [109-121]
Fénykép, fényképészet [122-129]
Tétel [130]
Folyóirat [131-134]
Tétel [135]
Gasztronómia [136-142]
Tételek [143-156]
Humor, anekdota [157-158]
Tételek [159-162]
Judaica, zsidókérdés [163-174]
Tétel [175]
Kalendárium, naptár [176-177]
Tételek [178-182]
Kézirat [183-220]
Tételek [221-224]
Kner-nyomtatvány [225-235]
Tételek [236-239]
Kossuth Lajos és kora [240-245]
Tételek [246-253]
Különleges ajánlások [254-265]
Tételek [266-274]
Magyar nemesi felkelés [275-279]
Tételek [280-281]
Mese, ifjúsági irodalom [282-285]
Tételek [286-287]
Metszet, látkép [288-293]
Mezőgazdaság [294-298]
Tételek [299-302]
Nemzetiségi kérdés [303-311]
Tételek [312-315]
Oklevél [316-326]
Tételek [327-329]
Orvostörténet [330-335]
Tételek [336-345]
II. Rákóczi Ferenc és kora [346-348]
Tétel [349]
Régi Magyar Könyvtár [350-352]
Tételek [353-371]
Szabadkőművesség [372-379]
Tételek [380-386]
Széchenyi István gróf és kora [387-394]
Szepesség [395-401]
Tételek [402-405]
Szőlészet, borászat [406-413]
Tételek [414-419]
Térkép, atlasz [420-442]
Tételek [443-447]
Utazás [448-461]
Vadászat [462-492]
Tételek [493-499]
144. árverés - 282. tétel
<
>
Pilinszky János
Aranymadár
Bp., 1957. Magvető.
94+(2)p. Márkus Anna színes -- részben egészoldalas -- rajzaival. Első kiadás.
Rajzos, kiadói félvászon-kötésben. A kötéstáblákon apró sérülésekkel.