143. árverés - 61. tétel
Fáy András
Buza-virágok és kalászok. I-II. kötet.
Pesten, 1853. Beimel-Kozma ny. |
(4)+266+(4)+337p. Első kiadás. |
A borító belső oldalán ajánlással: "T. Zádor Lilla Asszonynak, szíves tisztelete jeléül a' Szerző". |
Aranyozott gerincű, korabeli félvászon-kötésben. Az első kötet eredeti borítója bekötve. |
Szüry: 1303. |