143. árverés - 43. tétel
Wilde, Oscar
A readingi fegyház balladája. Forditotta Tóth Árpád. Komjáti Vanyerka Gyula nyolc eredeti rézkarcával.
Bp., 1921. Dante. |
(4)+83+(2)p. Kétszínnyomású címlappal. A nyolc eredeti (lapszámozáson belüli) rézkarcot a művész aláírta. Számozott (22./16-50) példány. |
Díszesen aranyozott, kiadói bőrkötésben. |
Poss.: Eisner Sándor gyűjteményi bélyegzőjével. |