142. árverés - 422. tétel
Magyarország megyéinek kézi atlasza. Tervezte: Gönczy Pál. Rajzolta: Kogutowicz Manó.
Bp., (1890.) Posner Károly Lajos és Fia. |
(4)p.+71 színes térk. (néhány kivétellel kihajtható) |
Díszesen aranyozott gerincű, kiadói félbőr-kötésben. A gerinc felső részén és a sarkokon kis sérülésekkel. A lapok tiszták, épek. |