142. árverés - 317. tétel
Névjegyzéke az 1764. évtől az 1914. évig a magyar kir. Szent István-renddel kitüntetetteknek. Kiadja e rend alapitásának 150. évfordulója alkalmából a rend irodája.
Bp., 1914. M. Kir. Állami Ny. |
153p. |
Aranyozott, kiadói vászonkötésben. Aranymetszéssel díszítve. |