142. árverés - 30. tétel
Bródy Sándor
Az ezüst kecske. Díszítették magyar festők.
Bp., (1898.) Pallas. |
(4)+150+(2)p.+22t. Dedikált példány. |
Díszesen aranyozott, kiadói selyem-kötésben, vászonból készült védőborítóban. Az első kötéstábla bal felső részén fém plakettel. Felül aranymetszéssel. A kötéstáblák alsó peremén kopásnyomokkal. |