142. árverés - 25. tétel
Berkó István, báti
A magyar huszárság története. A huszárság keletkezése, fejlődése, szervezete, hadjáratai, a jelenleg fennálló, valamint az idők folyamán feloszlatott huszárcsapatok történetének leirása. Összeáll.: ~. Második kiadás.
Bp., 1918. Liptsey Kálmán ny. |
160p. Lapszámozáson belül egészoldalas és szövegközti rajzokkal. |
Aranyozott gerincű, korabeli félvászon-kötésben. A címlapból egy nagy darabot kivágtak. |