142. árverés - 165. tétel
Jókai Mór
A lőcsei fehér asszony. Regény. Jókai Róza rajzaival. I-V. kötet.
Bp., 1884-1885. Révai. |
(4)+226p.+7t.+(4)+178p.+11t. (1 kihajt.); 198p.+10t. (1 kihajt.)+181+(1)p.+12t.+135+(5)p.+12t. Első kiadás. (--- ujabb regényei.) |
Aranyozott gerincű, korabeli félvászon-kötésben. |
Szüry: 2140. |