141. árverés - 47. tétel
Gracian (y Morales, Balthasar) Boldisár
Bölts, és Figyelmetes udvari ember. Irta Spanyol nyelven ~. Forditotta... Faludi Ferentz. Első (-harmadik) század [egybekötve].
Nagy-Szombatban, 1772. Jesus Társ. Akad. Koll. Betőivel. |
215+(9)+210+(12)+182+(10)p. |
Az első rész 1750-ben, a teljes szöveg pedig 1770-71-ben jelent meg először. |
Díszesen aranyozott gerincű, korabeli bőrkötésben. |