141. árverés - 40. tétel
(Ramming v. Riedkirchen, Wilhelm Fr. v.)
Der Feldzug in Ungarn und Siebenbürgen im Sommer des Jahres 1849.
Pesth, 1850. Landerer und Heckenast. |
(2)+VII+549+(3)p. |
Hozzá: Schlachten-Pläne zu dem Sommerfeldzuge in Ungarn 1849. Hét kőnyomatú térkép (Magyarország+6 csatavázlat). A mellékletek páratlanul ritkák. |
A szövegkötet kopott aranyozású, kiadói vászonkötésben. A táblák eredeti borítóban. |