141. árverés - 186. tétel
Korabinszky, (János Mátyás) Joh(annes) Matth(ias)
Atlas Regni Hungariae portatilis. Neue und vollständige Darstellung des Königreichs Ungarn auf LX Tafeln im Taschenformat. Ein geographisches Noth- und Hűlfsbűchlein fűrs gemeine Leben von ~.
(Wien, 1805. Schaumburg) |
LXt. (Berken János és Czetter Sámuel rézmetszetei, köztük 56 térkép) |
Kopott aranyozású, korabeli vászonkötésben. A gerincen apró sérülésekkel. |
Poss.: Dr. Reuter Kamillo könyvjegyével. |
Szántai: 318. old. |