141. árverés - 12. tétel
Berde Áron
Légtüneménytan 's a' két Magyarhon égaljviszonyai 's ezek béfolyása a' növényekre és állatokra
Kolozsvárt, 1847. Özvegy Barráné és Stein. |
XII+229+238+(1)p.+3t. (1 kihajt.) |
Az első magyar meteorológiai munka. |
Aranyozott gerincű, XX. századi félvászon-kötésben. |
Poss.: Dr. Reuter Kamillo könyvjegyével. |