141. árverés - 115. tétel
Nagy Ignác
Magyar titkok. Közli ~. 1-12. füzet [három kötetben].
Pesten, 1844-1845. Hartleben. |
1t.+80p.+1t.+1t.+93+(1)p.+1t.+1t.+77+(1)p.+1t.+1t.+78+(2)p.+1t.; 1t.+88p.+1t.+1t.+86+(2)p.+1t.+1t.+87+(1)p.+1t.+1t.+85+(1)p.+1t.; 1t.+90+(1)p.+1t.+1t.+87+(1)p.+1t.+1t.+88p.+1t.+1t.+99+(1)p.+1t. |
A kőnyomatú képeken humoros rajzok láthatók, képaláírásokkal. |
Díszesen aranyozott gerincű, XX. század eleji félbőr-kötésben. Márványozott előzéklapokkal és lapszélekkel. Gyönyörű példány. |
Szüry: 3337. |