140. árverés - 97. tétel
Óváry Lipót
Bethlen Gábor diplomacziai összeköttetéseiről. Tanulmány az "Oklevéltár Bethlen Gábor diplomácziai összeköttetései történetéhez" czimű munkához.
Bp., 1888. MTA. |
86p. (Értekezések a történelmi tudományok köréből. XIII. kötet. 12. szám) |
Hozzákötve: Szilágyi Sándor: Adalékok Bethlen Gábor szövetkezéseinek történetéhez Bp., 1873. Eggenberger. 96+IIp. (Értekezések a történelmi tudományok köréből. II. kötet. 8. szám) Hozzákötve: Szilágyi Sándor: I. Rákóczy György és a diplomáczia. Székfoglaló értekezés. Bp., 1878. MTA. 92p. (Értekezések a történelmi tudományok köréből. VII. kötet. 5. szám) |
Aranyozott gerincű, korabeli félvászon-kötésben. |