Maros-Vásárhely, 1920. ("Kosmos" ny.) |
56p. |
Hozzákötve: Emlékirat. Irta és 1920 május hó 25-én Sepsiszentgyörgyön Alexandru Averescu miniszterelnök úrnak átnyujtotta --. Maros-Vásárhely, (1920. "Kosmos" ny.) 17p. Hozzákötve: Előterjesztés a magyar tisztviselők és ügyvédek eskütétele tárgyában. Irta és 1920. julius 20-án Alexandru Averescu miniszterelnök urnak átnyujtotta --. Maros-Vásárhely, 1920. (Kosmos ny.) 23+(1)p. |
Aranyozott, korabeli vászonkötésben. |