140. árverés - 77. tétel
Adatok Brassó szabad királyi város monographiájához. A Magyar Orvosok és Természettudósok XXVI. vándorgyűlése alkalmából a vándorgyűlés tagjainak emlékül felajánlja Brassó város közönsége.
Brassó, 1892. "Közművelődés" Rt. ny. |
(2)+VI+(2)+41+9+10+43+31+72+VI+80+(1)p. |
Aranyozott gerincű, korabeli félvászon-kötésben. |