140. árverés - 7. tétel
Arany János
Toldi szerelme. Elbeszélés tizenkét énekben. Harmadik kiadás.
Bp., 1882. Ráth Mór. |
X+180+246p. A szerző özvegyének ajánló soraival: "Ercsey Ernőné sz. Ercsey Róza kedves unoka hugának, emlékül. Özvegy Arany Jánosné". |
Díszesen aranyozott, kiadói vászonkötésben. |