140. árverés - 55. tétel
Czövek István
A' gállyás-Rabszolga. vagy: Az én életemnek szomorú történetei. mellyeket saját jobb kezemmel írtam meg. Magyarázta ~.
Pest, 1818. Trattner. |
IV+(1)+6-104p. |
Kopottas gerincű, XX. századi félbőr-kötésben. A levelei foltosak. |
Szüry: 893. |