140. árverés - 499. tétel
Zrínyi Miklós, gróf
~ a költő és hadvezér hadtudományi munkái. Sajtó alá rendezte, bevezetéssel és magyarázó jegyzetekkel ellátta rónai Horváth Jenő.
Bp., 1891. MTA. |
1t.+(4)+403p. |
Díszesen aranyozott, korabeli vászonkötésben. A címlapon apró hiánnyal. |