140. árverés - 46. tétel
A tatai csapó (nemezkészítő) céh magyar nyelvű mesterlevele.
Hogyelka Mihály zsolnalitvai születésű legény nevére kiállítva. Fametszetű keretben, díszes iniciáléval. Alul középen enyhén sérült viaszpecséttel. Két aláírással. Kelt: Tata, 1790. VIII. 17. Mérete: 235 x 320 mm. |