140. árverés - 451. tétel
Mocsáry Béláné Fáy Mária
Keleti utazás. Egyptom, Szentföld, India, Ceylon. Uti jegyzetek. Második bővített kiadás.
Bp., 1901. Athenaeum. |
(2)+400p.+32t. Lapszámozáson belül egészoldalas és szövegközti képekkel. A címlap másolattal pótolva. |
Kopott aranyozású, kiadói vászonkötésben. Az első kötéstábla közepén kialakított mezőben egy fényképpel. |