140. árverés - 446. tétel
Erődi Béla
Utazásom Sicilia és Malta szigetén
Bp., (1896.) Lampel Róbert. |
(8)+217+(2)p.+1 színes, kihajt. térk. Lapszámozáson belül számos egészoldalas táblával és szövegközti illusztrációkkal. |
Kopott aranyozású, kiadói vászonkötésben. |