140. árverés - 434. tétel
The Victoria Regina Atlas Political, Physical & Astronomical. Containing Two Hundred Plates and Complete Index. Second edition.
Edinburgh & London, é.n. W. & A. K. Johnston. |
(6)p.+200 színes t. +150p. |
Az atlasz második kiadása 1902-es, 1904-es és 1906-os évszámmal is megjelent, itt ennek helye üresen maradt. |
Restaurált, aranyozott, kiadói bőrkötésben. Aranymetszéssel díszítve. |