140. árverés - 406. tétel
Domanovszky Sándor
A szepesi városok árúmegállító-joga. Lőcse és Késmárk küzdelme az árúmegállításért 1358-1570. Oklevéltárral és egy térképmelléklettel.
Bp, 1922. MTA.. |
X+522+(1)p.+1 kihajt. mell. |
Aranyozott gerincű, korabeli félvászon-kötésben. |