140. árverés - 394. tétel
Szabó László, dr.
Szeged halála és feltámadása. Az 1879. évi árvíz és a város ujjáépitésének története. I-III. kötet.
Szeged, 1929. Délmagyarország. |
199+(1)p.+4t.; 174+(1)p.+6t.; 183+(1)p.+4t. |
Aranyozott gerincű, korabeli vászonkötésben. Az első kötet gerince kopott. |