140. árverés - 387. tétel
A sorsjáték Magyarországon. Feldolgozta és kiadja a "Hermes" Magyar Általános Váltóüzlet Részvénytársaság... 50. évfordulója alkalmából
(Bp., 1943. Révai ny.) |
503+(1)p.+20t.+7 mell. (részben kihajt.) |
Enyhén kopottas, kiadói félvászon-kötésben. |