140. árverés - 38. tétel
Zsigmondy Vilmos
A városligeti artézi kút Budapesten. Egy földtani térképpel, három kőnyomatú táblával és öt táblázattal.
Bp., 1878. Légrády. |
1 színes, kihajt. térk.+(4)+86+(2)p.+IV kihajt. mell. |
Kopottas, korabeli félvászon-kötésben. |