140. árverés - 372. tétel
Rákóczi. Emlékkönyv halálának kétszázéves fordulójára. I-II. kötet.
Bp., (1935.) Franklin-Társulat. |
412+(1)p.+2 színes t.+2 mell. (1 kihajt.); 1 színes t.+416p.+3 színes t.+1 mell.+2 kihajt. térk. |
Enyhén sérült gerincű, kiadói vászonkötésben. |