140. árverés - 350. tétel
Paganel, Camille
Szkanderbég története vagy a törökök és keresztények a tizenötödik században. Forditotta Hager József.
Nagy-Becskereken, 1890. Pleitz. |
(8)+344p. (Történeti nép- és földrajzi könyvtár. XXVI. kötet.) |
Kopottas gerincű, korabeli félbőr-kötésben. |