140. árverés - 340. tétel
Gyalui Farkas
Külföldi közkönyvtárakról. Tanulmány Németország, Svájc, Franciaország... nevezetesebb közkönyvtárairól. I. kötet [unicus].
Kolozsvár, 1900. Ajtai K. Albert ny. |
1t.+XVI+123p.+7t.+8 mell. (2 kihajt.) Komjáthy Béla országgyűlési képviselőnek dedikált példány. |
Aranyozott, kiadói vászonkötésben. |