140. árverés - 329. tétel
(Turóczi László)
Tyrnaviae, 1758. Typis Acad. Soc. Jesu. |
116p. Az OSzK katalógusa említ a kötet végén két további levelet (1-4p.) |
Enyhén sérült gerincű, későbbi félvászon-kötésben. Felül erősen körülvágva. |