140. árverés - 280. tétel
Lóczy Lajos, lóczi
A magyar Szent Korona országainak földrajzi, társadalomtudományi, közművelődési és közgazdasági leírása... Szerk.: ~.
Bp., 1918. Kilián Fr. utóda. |
VI+(2)+528p.+IX térk. (1 kivételével színes, 4 kihajt.) |
Aranyozott gerincű, korabeli félvászon-kötésben. |