140. árverés - 241. tétel
Kisfaludy Sándor
Himfy szerelmei. A kesergő szerelem.
Buda, 1801. Univ. |
1t.+302+(9)p. Első kiadás. Az utolsó levél másolattal pótolva. |
Hozzá: Himfy szerelmei. Második rész. (A' boldog szerelem). Budán, 1807. Királyi Magyar Universitás. 1t.+299+(10)p. Első kiadás. |
Az első kötet kopott aranyozású, korabeli félbőr-kötésben, a második enyhén viseltes, kiadói papírborítóban. |
Szüry: 2539. |