140. árverés - 222. tétel
Kertész Jenő orvostanhallgató leckekönyve.
A tanárok — köztük Eötvös Lóránd, Than Károly, Lenhossék Mihály, Korányi Frigyes és Sándor, valamint Ranschburg Pál — több aláírásával az 1906 és 1911 közötti időszakból. Kertész fogorvosként végzett, a Tanácsköztársaság idején a Vörös Hadsereg orvosa volt. |
Enyhén sérült gerincű, kiadói vászonkötésben. |