140. árverés - 177. tétel
Hunfalvy János
Gömör és Kishont törvényesen egyesült vármegyének leírása. A Magyar Orvosok és Természetvizsgálók XII-ik, Rimaszombaton 1867-ben tartott nagygyűlése tagjainak emlékül. Szerkesztette ~.
Pest, 1867. Emich Gusztáv ny. |
1t.+(4)+CX+354+(7)p.+3 kihajt. mell. |
Aranyozott gerincű, korabeli félvászon-kötésben. |