140. árverés - 134. tétel
Fiume és környékének tájrajza. Természettudományi, orvosi, statistikai stb. tekintetben. Emlékül a Magyar Orvosok és Természetvizsgálók 1869-ben Fiume városában tartott XIV. nagygyülése tagjainak. Kiadatott Fiume város költségén.
Pest, 1869. Heckenast Gusztáv ny. |
(8)+183p.+1 kihajt. mell.+2 színes, kihajt. térk. |
Kopott aranyozású, korabeli félvászon-kötésben. A kötéstáblák felső sarka javítva. |