140. árverés - 123. tétel
Rüstow, (Wilhelm)
Az 1848-1849-diki magyar hadjárat története. Forditotta Vértesi Arnold és Áldor Imre. I-II. kötet [egybekötve].
Pest, 1866. Emich. |
XVIII+370+(2)p.+2 kihajt. térk.+(2)+439p.+2 kihajt. térk. |
Aranyozott gerincű, korabeli vászonkötésben. |