140. árverés - 110. tétel
Windisch, Karl Gottlieb von
Geographie des Grossfürstenthums Siebenbürgen
Pressburg, 1790. A. Löwe. |
(4)+520p. A címlapon metszetvignettával. |
A "Geographie des Königreichs Ungarn" című munka harmadik kötete. |
Kopottas, enyhén sérült gerincű, korabeli félbőr-kötésben. |