140. árverés - 1. tétel
Adalékok Zemplén-vármegye történetéhez. Havi folyóirat. Szerkesztette: Dongó Gyárfás Géza. I-V. kötet.
Sátoralja-Újhely, 1896-1900. "Zemplén". |
(4)+XXXIII+352p.; (4)+XX+364p.+4 kihajt. mell.; (4)+XXVII+364p.+1t.+4 kihajt. mell.+1 színes, kihajt. térk.; (4)+XXIV+352p.; (4)+XXIV+352p.+4 kihajt. mell. |
Teljes sorozat. |
Aranyozott gerincű, korabeli félvászon-kötésben. |