139. árverés - 88. tétel
Herczeg Ferenc
Ocskay brigadéros. Történelmi szinmü négy felvonásban. Második kiadás.
Bp, 1901. Singer-Wolfner. |
164p. |
Az előzéklapon a szerző Elischer Gyula nőgyógyász-műgyűjtőnek szóló, humoros ajánlásával: ">>Julius dem Aeltern<< mély tisztelettel, hálával és rokonszenvvel Bpest, 901. jul. 2. Ocskay brigadéros szerzője". |
Festett, aranyozott, kiadói vászonkötésben. |
Szüry: 1829. |