139. árverés - 86. tétel
Feszty Árpád
A magyarok bejövetele. ~ körképe.
Bp., (1895.) Könyves Kálmán Rt. |
(8)p.+1 kihajt. t. (410 x 4230 mm.) |
A kép hátoldalán a művész ajánló soraival. Ezek címzettje Csepy Dániel ügyvéd, Komárom városának jeles közéleti személyisége. Egyik lányát a festő testvére vette feleségül. |
Díszesen aranyozott, kiadói vászonkötésben. |