139. árverés - 196. tétel
Széchenyi Béla, gróf
~ keletázsiai utjának tudományos eredménye. 1877-1880. I-III. kötet.
Bp., 1890-1897. Kilián Frigyes. |
(2)+CCXXXV+(5)+750+(2)p.+10t. (8 színes, kihajt.)+1 színes, kihajt. térk. (a hátsó kötéstáblán kialakított tokban); X+877+(4)p.+21t. (3 színes); VII+4+(7)+10-455+(6)p.+15t.+12 kihajt. mell. |
I. Az utazáson tett észlelések. II-III. A gyűjtött anyag feldolgozása. A szerző Széchenyi István fia volt. 1877-es tudományos útjának feldolgozása németül és angolul is megjelent. Teljes sorozat. Nagyon ritka. |
Enyhén kopottas, kiadói vászonkötésben. A megfolyt élfestés miatt néhány levelén kis folttal. |