138. árverés - 370. tétel
Thaly Kálmán
Ocskay László. II. Rákóczi Ferencz fejedelem brigadérosa és a Felső-magyarországi hadjáratok 1703-1710. Történeti tanulmány. Második, bővített és illustrált kiadás. I-II. kötet.
Bp., 1905. Franklin-Társulat. |
1t.+400+(1)p.+30t. (3 kihajt., ebből 1 színes)+7 kihajt. mell. (hasonmások); 1t.+392+(1)p.+6t.+3 kihajt. mell. (hasonmások)+1 színes, kihajt. térk. |
Kiadói félvászon-kötésben. A gerinceken kis sérülésekkel. |