136. árverés - 75. tétel
A Tizenhármak bűnpere. Sajtó alá rendezte Dr. Lengyel Zoltán — Dr. Landler Jenő.
Bp., 1904. Légrády testvérek ny. |
XXIV+490p. |
Az 1904-es vasúti sztrájk vezetőinek, az ún. "tizenhármas bizottság" tagjainak perét két védőügyvéd szemszögéből leíró kötet. |
Kopott aranyozású, kiadói vászonkötésben. |