136. árverés - 64. tétel
Dertsik, (János) Joannes Nep(omuk)
Institutiones linguae Arabicae in usus theologiae auditorum ad summas lineas reductae per ~
Vindobonae, 1817. Typis Antonii Schmid. |
(2)+IV [recte VI]+IV+156+(6)p.+3 kihajt. mell. |
Díszesen aranyozott gerincű, enyhén kopottas, korabeli bőrkötésben. |