136. árverés - 453. tétel
Kittenberger Kálmán
Vadász- és gyüjtőúton Kelet-Afrikában 1903-1926. Nagybányai Horthy Jenő előszavával. 199 eredeti fényképpel, két rajzzal és négy térképmelléklettel.
Bp., (1927.) Franklin-Társulat. |
1t.+388p.+64t.+1 térk. |
Enyhén kopottas, kiadói vászonkötésben. |