136. árverés - 443. tétel
Verne, (Jules) Gyula
A Föld felfedezése. A hiresebb utazók története a legrégibb időktől a XVIII. századig. Magyarra forditotta és függelékkel ellátta Dr. Brozik Károly. Második kiadás. I-IV. kötet.
Bp., 1910-1911. Franklin-Társulat. |
328p.; 352p.; 327p.; 363p. |
Festett, aranyozott, kiadói vászonkötésben. |