136. árverés - 441. tétel
Stanley, H(enry) M(orton)
A legsötétebb Afrikában. Emin pasának, Ekvátoria kormányzójának fölkeresése, megszabadítása és visszavonulása. I-II. kötet.
Bp., 1891. Ráth M.. |
XIX+683+(1)p.+3t.+1 kihajt. mell.+1 térk. (színes, kihajt.); XIX+643+(1)p.+5t.+2 térk. (színes, kihajt.); XVI+634p.+4t. Lapszámozáson belül számos egészoldalas táblával és szövegközti illusztrációval. |
Festett, aranyozott, kiadói vászonkötésben. |