136. árverés - 428. tétel
Erődi Béla
A fáraók országában. 65 képpel és Egyptom térképével.
Bp, é.n.. Lampel.. |
1t.+(6)+229+(3)p.+1 színes, kihajt. térk. Lapszámozáson belül számos egészoldalas táblával és szövegközti illusztrációval. |
Festett, aranyozott, kiadói vászonkötésben. |