136. árverés - 279. tétel
Münnich Sándor
Igló királyi korona- és bányaváros története. Irta: ~. Sajtó alá rendezte: Nikházy Frigyes.
Igló, 1896. Schmidt József ny. |
(4)+558+LVIII+(4)p.+9t. (1 kihajt.)+1 kihajt. mell. |
Festett, aranyozott, kiadói vászonkötésben. |